Ceník

Jednorázové setkání
1200 Kč
Jednorázové setkání na 60 min.
Termín dle domluvy.

Simona Dosedělová

Zlonín 317
250 64 Praha - Východ

IČ 01215833

Zapsaná v živnostenském rejstříku u úřadu příslušném podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Městský úřad Brandýs nad Labem.

Platba probíhá vždy předem na účet.

Popis druhů spolupráce najdete tady: Formy spolupráce.

Pár důležitých poznámek:

  • Před zahájením spolupráce se můžeme jednou potkat na tzv. nultém setkání, které je zdarma. Objednejte se prosím emailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.
  • Nulté setkání Vám dává prostor posoudit a ujasnit si, zda je koučování v daný moment pro Vás právě ta cesta, na kterou potřebujete vykročitzda já jsem ten správný doprovod právě pro Vás.
  • Pokud ano, domluvíme se na všem, co potřebujete vědět před započetím spolupráce. Například já budu chtít vědět, co očekáváte a jaká jsou Vaše přání. Vás bude určitě zajímat kdy, kde, jak často, jak dlouho se budeme potkávat a jak to celé bude probíhat :-)
  • Nejčastější formu spolupráce navazuji v četnosti 6-12 sezení s pravidelným setkáváním jedenkrát za dva týdny. Není to ale nutnost, vždy záleží na individuální domluvě, na Vašich přáních a potřebách. Jsou klienti, kterým vyhovuje systematická práce a úsporné vyjadřování a naproti tomu jsou klienti, kteří si potřebují své myšlenky srovnat nahlas a preferují přemýšlet a tvořit v širších souvislostech. 

Rušení schůzek a změna termínu:

Nulté setkání zdarma Vám umožňuje ujistit se, zda službu v daný moment potřebujete a jestli právě já jsem ten správný doprovod na Vaší cestě.

Objednaný termín je tedy vždy závazný.

Změna termínu setkání je možná, to se stává. Bezplatně zrušit termín a přesunout jej na jindy je možné, pokud tak učiníte nejméně 24 hodin před začátkem domluveného setkání.

V případě, že na schůzku nedorazíte vůbec, nebo zrušíte méně než 24 hodin předem, sezení je hrazeno v plné výši.