Formy spolupráce

Zázračné změny se nedějí přes noc. Ani já Vám nemohu slíbit zázraky na počkání a posun během jednoho setkání. Dlouhodobé koučování využívají klienti, kteří jsou si toho vědomi.

Pokud se chcete vydat na cestu transformace, nabízím tradičně dvě možnosti:

  • 3 měsíce spolupráce (6 hodinových setkání)
  • 6 měsíců spolupráce (12 hodinových setkání)

Jak taková spolupráce probíhá?

  • Na prvním setkání konkrétně pojmenováváme téma, které Vás pálí a specifikujeme cíle, kterých chcete dosáhnout. Zjišťujeme na jaká slabá místa jste doposud naráželi a co s nimi můžete v nejbližší době udělat.
  • Cílem prvního setkání je vytvořit plán nebo alespoň představu o tom, jak Vašeho cíle (vysněného, lepšího stavu) dosáhnout.
  • Při dalších setkáních potom pracujeme na nalézání konkrétních kroků a řešení, ověřujeme pokroky, dílčí úspěchy i to, jestli jdete správným směrem.
  • Naše poslední setkání obsahuje ohlédnutí zpět, vyhodnocení přínosu koučovací spolupráce, případně doporučení k dalšímu rozvoji.

Jednorázové setkání

Přes noc se nic nezmění, ale občas i jednorázové setkání nakopne.

Pro koho je a kdy ho využít?

1. Pro ty, co si potřebují srovnat myšlenky.

2. Pro ty, kteří už dlouhodobou spolupráci uzavřeli, cítí, že další dlouhodobý kontrakt aktuálně navazovat nechtějí, ale rádi by se příležitostně sešli.

3. Pro ty, kteří zkrátka rádi řeší věci za pochodu, z minuty na minutu a mají rádi volnost. Pokud by se v takovém případě stalo, že se nakonec budeme potkávat např. celý rok, po jednotlivých setkáních, je fajn vědět, že to má své výhody i nevýhody.

(Výhodou v takovém případě může být to, že se nezavazujete a neplatíte za balíček na X měsíců dopředu. Nevýhodou může být vyšší konečná cena, pokud budete dokupovat jednotlivá setkání podle potřeby. Současně se může stát, že volný termín nebude k dispozici ihned (klienti s dlouhodobou spoluprací mívají své termíny obvykle v pravidelných intervalech).