Dlouhodobé koučování

Zázračné změny se nedějí přes noc. Ani já Vám nemohu slíbit zázraky na počkání a posun během jednoho setkání. Dlouhodobé koučování využívají klienti, kteří jsou si toho vědomi, rádi na sobě pracují, posouvají se dál a rozšiřují své limity.

Při naší spolupráci se potom opíráme o tři pilíře:

 1. zvyšování (sebe)uvědomění
 2. přenášení do praxe (tedy přestat o změnách a plánech pouze mluvit a přemýšlet a jít je dělat)
 3. naučit se koučovací principy aplikovat sám na sebe

Jak je dlouhé dlouhodobé koučování?

Pro navázání dlouhodobé spolupráce nabízím možnosti:

 • 3 měsíce (6 hodinových setkání)
 • 6 měsíců (12 hodinových setkání)
 • nebo celý rok (12 měsíců, 24 hodinových setkání)

Jak taková spolupráce probíhá?

 • Na prvním setkání se společně pokusíme zjistit a konkrétně pojmenovat, kde je Vaše téma a specifikovat cíle, kterých chcete dosáhnout, abychom je mohli efektivně řešit.
 • Zjistíme na jaká slabá místa doposud narážíte a co s nimi můžete v nejbližší době udělat. Zjistíme také, o co se můžete opřít.
 • Cílem prvního setkání je vytvořit plán nebo alespoň představu o tom, jak Vašeho cíle nebo ideálního, vysněného, lepšího stavu dosáhnout.
 • Při dalších setkáních potom pracujeme na nalézání konkrétních kroků a řešení, které Vás budou k Vašemu cílovému stavu přibližovat. Současně také ověřujeme Vaše pokroky, dílčí úspěchy i to, jestli jdete správným směrem.
 • Naše poslední setkání potom obsahuje navíc také ohlédnutí zpět, vyhodnocení přínosu koučovací spolupráce a pokud budete chtít, tak také doporučení k dalšímu rozvoji.

 

 

Jednorázové setkání

Přes noc se nic nezmění, ale přece jen i jednorázové setkání nakopne. Přestože jsem důvody dlouhodobé spolupráce zmínila výše, máte také možnost využít jednorázového setkání.

Pro koho je a kdy ho využít?

1. Pro ty, co už využili úvodní setkání, zatím nechtějí navazovat dlouhodobou spolupráci, ale rádi by si své téma jednorázově "odkoučovali".

2. Pro ty, kteří už některý typ dlouhodobé spolupráce uzavřeli, cítí, že další dlouhodobý kontrakt aktuálně navazovat nechtějí, ale rádi by se ještě jednou nad rámec sešli.

3. Pro ty, kteří zkrátka rádi řeší věci za pochodu, z minuty na minutu a mají rádi volnost. Pokud by se v takovém případě stalo, že se nakonec budeme potkávat např. celý rok, po jednotlivých setkáních, je fajn vědět, že to má své výhody i nevýhody.

(Výhodou v takovém případě může být to, že se nezavazujete a neplatíte za balíček na X měsíců dopředu. Nevýhodou může být vyšší konečná cena, pokud budete dokupovat jednotlivá setkání podle potřeby. Současně se může stát, že volný termín nebude k dispozici hned (klienti s dlouhodobou spoluprací mají své termíny v pravidelných intervalech).

Ceník:

Úvodní setkání
0 Kč
Ještě se neznáme a chcete se potkat úplně poprvé.
Úvodní schůzka
30 min - 60 min.
Kontaktujte mě prosím emailem nebo skrze kontaktní formulář.
Jednorázové setkání
1200 Kč
Jednorázové setkání
na 60 min.
Termín dle domluvy.

Platba probíhá vždy předem na účet.

 

 

 

Simona Dosedělová

Zlonín 317
250 64 Praha - Východ

IČ 01215833

Zapsaná v živnostenském rejstříku u úřadu příslušném podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Městský úřad Brandýs nad Labem.

Nejsem plátce DPH.

Co o spolupráci se mnou říkají:

Z koučování si odnáším klid a harmonii, dobrý pocit a výsledky, protože jsem se obrovským způsobem, přirozeně, posunula ve svém životě. Vše dostalo jiný spád a šťávu. Život mě opět začal bavit.

Při spolupráci jsem ocenila přirozený a profesionální přístup. I když jsem řešila těžké body z minulosti, které mě limitovaly, nikdy jsem během sezení necítila žádný tlak, posuzování, odsuzovaní. Simona vždy láskyplně a otevřeně jako kouč nastavila zrcadlo, které mě samotnou dovedlo pomocí otázek k odpovědím v sobě sama, co dál a jak mohu situaci ve svém životě vyřešit či zlepšit.

Se spoluprací s kouči mám zkušenosti již přes 6 let. Vyzkoušela jsem řadu technik a i známých tváří v koučinku. Ale takové pokroky s lehkostí jsem zažila až nyní při spolupráci se Simčou.

Vážím si otevřené komunikace, nastavení hranic, co a jak můžeme od sebe očekávat, a co už není možné v rámci koučinku řešit. Nevnucování vizí a domněnek. 

Veronika G., ředitelka soukromé MŠ, http://www.montessori-skolka-brno.cz/

(kráceno, celá reference zde)