Reference

Co si z koučování odnášíte?

Klid a harmonii. Dobrý pocit a výsledky, protože jsem se obrovským způsobem, přirozeně, posunula ve svém životě. Vše dostalo jiný spád a šťávu. Život mě opět začal bavit.

Co při naší spolupráci pro Vás fungovalo, co pro Vás bylo užitečné?

Velmi oceňuji při spolupráci a fungoval u mě přirozený a profesionální přístup. I když jsem řešila těžké body z minulosti, které mě limitovaly, nikdy jsem během sezení necítila žádný tlak, posuzování, odsuzovaní. Simona vždy láskyplně a otevřeně jako kouč nastavila zrcadlo, které mě samotnou dovedlo pomocí otázek k odpovědím v sobě sama, co dál a jak mohu situaci ve svém životě vyřešit či zlepšit. Se spoluprací s kouči mám zkušenosti již přes 6 let. Vyzkoušela jsem řadu technik a i známých tváří v koučingu. Ale takové pokroky s lehkostí jsem zažila až nyní při spolupráci se Simčou.

Jak byste popsala můj koučovací styl?

Jako přirozený, vysoce profesionální, láskyplný, trpělivý a podnětný.

Co Vám bylo ve stylu komunikace, jednání, chování příjemné? Čeho si vážíte?

Vážím si otevřené komunikace, nastavení hranic, co a jak můžeme od sebe očekávat, a co už není možné v rámci koučingu řešit. Nevnucování vizí a domněnek, kdy mnoho koučů, aby nalákalo klienty, chtějí v dané osobě vyvolat pocit, že máte problém a jen ten kouč je jejich spásou. Simona je v tomto ohledu zcela jiná, jde jí o blaho klientů a to jde na práci znát. Je tu pro nás!

Co byste uvítala, aby bylo jinak? Objevilo se něco, co Vám vadilo? Co Vám nevyhovovalo?

Vše mi vyhovovalo, nic bych neměnila a těším se na další spolupráci :-)

Veronika G.
ředitelka soukromé MŠ

Z koučování si odnáším schopnost postavit se problémům čelem, postarat se sama o sebe, nebát se změn a kroků do neznáma. Vážím si možnosti, kdykoliv se na Simonu obrátit s jakýmkoliv problémem. Koučovací styl bych popsala jako nenásilný a empatický. Ve stylu komunikace a jednání mi bylo
příjemné naslouchání a trpělivost.

Gab, 27 let, Praha

Jak byste obecně zhodnotila průběh spolupráce?

Celkovou spolupráci hodnotím pozitivně. Pro mě, je ale nejdůležitějším bodem to, že práce se Simonou pro mě měla výsledky.

Když se mi v životě přihodí podobná situace, se kterou jsem se před koučováním neuměla vypořádat, snažím se teď na danou situaci koukat jinými očima a z jiného úhlu pohledu. 

Co při naší spolupráci pro Vás fungovalo?

Ten pocit, když jsem něco vyslovila nahlas. Simona se mě nenucený otázkami snažila přivést k jádru problému, ale vždy tak, abych si sama dokázala odpovědět. Po každém sezení jsem měla pocit, jako by sprchlo a pročistil se vzduch. Věci začaly jinak fungovat, jiným způsobem, lépe a pozitivněji.

Nejvíce pro mě byla důležitá mlčenlivost a nestrannost.

Jak byste popsala můj koučovací styl?

Koučovací styl Simony je klidný a nestranný. Umí výborně naslouchat svým klientům, aniž by někoho odsuzovala. Svojí práci dělá zodpovědně a svědomitě, člověk pak tedy nemá problém se před Simonou otevřít a vyslovit slova, která by si jinak nechal pro sebe.

Co byste uvítala, aby bylo jinak?

Když se na tím zpětně zamyslím, tak nic. Simona dělá vše proto, aby zákazník byl naprosto spokojený. Za což ji touto cestou děkuji.

Anastasiya
23 let
studentka
grygorenkoan@gmail.com 

Co si z koučování odnášíte?

Vždy si odnáším urovnané myšlenky, nové pohledy na problémy / cíle a často také silné zážitky a uvědomění.

Co při naší spolupráci pro Vás fungovalo, co pro Vás bylo užitečné?

Velmi užitečná pro mě byla možnost zastavit se a podívat se na situace jiným způsobem a často i z několika úhlů (při různých cvičeních).

Koučovací styl mi naprosto vyhovoval. Cítila jsem se dobře i přes to, že jsme mluvily o ne úplně příjemných věcech. Každé sezení bylo živé a pokaždé něčím nové.

Co Vám bylo ve stylu komunikace, jednání, chování příjemné? Čeho si vážíte?

Styl komunikace mi velmi vyhovoval, cítila jsem se vždy příjemně a bezpečně. Vážím si toho, že jsem díky koučování mohla rozmotat i situace, které jsem předtím roky nezvládala a získala jsem k nim nový postoj.

Co byste uvítala, aby bylo jinak? Je něco, co Vám vadilo, nevyhovovalo?

Nic takového jsem nenašla.

Eva Pokorná
22 let
asistentka

 

 

 

 

Jak byste obecně zhodnotila průběh spolupráce?

Jsem moc vděčná za to, že jsem se Simčou mohla spolupracovat a pravidelně „se scházet“ a mít možnost rozebrat osobní i profesní věci. Se Simčou se známe již dlouhou řadu let, nikdy jsme se však „nestřetly“ po té profesionální stránce. Jsem moc ráda, že jsem v ní našla svého osobního profesionálního kouče, se kterým nemusím nějak zásadně analyzovat minulost, ale který mi pomáhá posunout se dál v přítomném okamžiku, ať už po osobní nebo i profesionální stránce.

Díky této spolupráci jsem za posledního půl roku dokázala porozumět mnoha věcem, které mě v poslední době svazovaly nebo jsem si s nimi nevěděla rady. Jsem zároveň ráda, že jsem spoustu věcí mohla rozebrat s někým, kdo mi dá objektivní zpětnou vazbu.

Společně se Simčou se mi podařilo najít způsob, jak se vyrovnávat se situacemi, které jsou pro mě těžké a nevím vždy, jak je řešit, nebo jak na ně nahlížet. Ve spoustě věcí a situacích mi naše sezení pomohly změnit můj pohled/názor na věc.

Co při naší spolupráci pro Vás fungovalo a co pro Vás bylo užitečné?

Řekla bych, že fungovalo to, že mi Simča neříkala, co bych měla dělat, ale na všechny věci, které v současné době řeším, jsem si k odpovědi došla sama s její pomocí.

Pro mě je vždy důležité, jaký pocit ve vás člověk, kterému svěřujete svá tajemství, vyvolává. Simča ve mně vždy dokázala vyvolat pocit klidu a zároveň podpory. I přesto, že o sobě nerada mluvím, tak se Simčou jsem dokázala mluvit a mluvit a mluvit hodiny. Cítila jsem se v bezpečí, že mě nikdo nebude odsuzovat a že zároveň dostanu velmi přínosnou zpětnou vazbu.

Velmi jsem ocenila pohodu a příjemnou atmosféru, i to, že je naprosto v pohodě bavit se otevřeně o čemkoliv bez stresu nebo odsuzování.

Co byste uvítala, aby bylo jinak? Objevilo se něco, co Vám vadilo? Co Vám nevyhovovalo?

Podle mě všechno bylo tak, jak jsem především já chtěla :-), tak jak mi to vyhovovalo, takže bych nic neměnila.

Bára G.
30 
let
majitelka firmy